Czy chciałbyś zostać mistrzem w posługiwaniu się najczęsciej używanym czasem w języku angielskim, który stanowi aż 57% użycia wszystkich czasów w tym języku? A może chciałbyś skutecznie wytłumaczyć ten czas swojemu dziecku?

 

Opanuj do perfekcji czas Present Simple dzięki innowacyjnej metodzie ShockWaveFormula,

poznaj jego wszystkie sekrety, o których nie dowiesz się z innych kursów i mów po angielsku lepiej, pewniej i swobodniej!

Statystycznie co drugie zdanie w języku angielskim jest w czasie Present Simple.

Ponieważ jest to też najtrudniejszy czas, możesz mieć trudność i blokadę przy połowie zdań, które mówisz po angielsku.

Jednym z powodów jest to, że w szkole i na kursach poświęca się za mało czasu na naukę zdań, abyś mógł swobodnie tworzyć wypowiedzi w Present Simple i możliwe, że stąd właśnie bierze się Twoja blokada językowa – chcesz mówić, ale brak Ci swobody w składaniu zdania.

Do tego dochodzą jeszcze skomplikowane regułki i niuanse, których w Present Simple nie brakuje.  Przez to regularnie się zdarza, że nie rozumiesz o co chodzi w wypowiedzi. Często rodzi to frustrację i stres, a to może powodować u Ciebie zniechęcenie do dalszej nauki języka angielskiego.

To nie Twoja wina, ale wina nieudolnego systemu nauczania powielanego od lat w szkole i na kursach językowych.

Czas Present Simple oznacza PROSTY, ale prosty jest tylko z nazwy...

W rzeczywistości jest to konstrukcyjnie najbardziej skomplikowany czas w języku angielskim. Zawiłe regułki, operatory bez znaczenia, dodawanie końcówki –s lub znikająca końcówka -s, zmiany w pisowni czasownika – wszystko to powoduje, że nie czujesz się pewnie używając tego czasu.

Co gorsza, przez brak rozumienia dwóch słów,

które całkowicie zarządzają czasem Present Simple, uczący się angielskiego często gubią się w rozmowie lub w treści tekstu, kiedy zamiast normalnych zdań pojawiają się niezrozumiałe konstrukcje z nic nie znaczącymi ‘operatorami’.

Winnym całej tej sytuacji

jest system nauczania języka angielskiego w szkołach i na kursach/Kkorepetycjach, który zamiast logiki i znaczenia słów serwuje regułki, wyjątki oraz operatory, które nic nie znaczą. Ten sposób nauczania jest niestety powielany nawet przez tych, którzy obiecują Ci rewelacyjne sposoby i metody. Dodatkowo, nigdy temu czasowi nie jest poświęcana odpowiednia ilość czasu na lekcjach, nauczyciele pędzą z materiałem, nie dając Ci szans na gruntowne opanowanie tworzenia zdań w Present Simple.

Istnieje proste rozwiązanie,

które szybko sprawi, że twoje rozumienie tego czasu będzie wreszcie w 100% kompletne, dzięki czemu zawsze będziesz dokładnie rozumiał o co chodzi w rozmowie i w tekście, a ponadto sam będziesz pisał i brzmiał jak native speaker używając czasu Present Simple. Będziesz również umiał/a  wytłumaczyć innym tworzenie wypowiedzi w tym czasie, na przykład swojemu dziecku, zamiast wysyłać je na korepetycje, z których nic nie wyniesie.

 

Poznaj nowy, szokujący i skuteczny sposób na angielskie czasy!

METODA SHOCK WAVE FORMULA

sw

Znaczenie

słów to podstawa tego kursu.  Dzięki temu poznasz prawdziwe znaczenie operatorów i innych słów i zobaczysz zdania w Present Simple z zupełnie nowy sposób.

Zobrazowanie

 mechaniczne tworzenia zdań to nowa i unikalna metoda prezentacji wideo. Zdania są dzięki temu sekwencją wydarzeń, a nie regułkami i wzorami pisanymi na tablicy.

Zaskoczenie

Będziesz zaskoczony, jakiej logiki nagle nabiera wszystko, co dzieje się w Present Simple, a to uskrzydli Twoją motywację i ułatwi zapamiętanie materiału.

Zrozumienie

Dzięki nadaniu znaczenia słowom i mechanicznemu zobrazowaniu tworzenia zdania następuje natychmiastowe i całkowite zrozumienie tematu.

Zapamiętanie

mechanizmu działania czasu Present Simple przychodzi automatycznie. Nie będziesz musiał/a więcej powtarzać, a nawet będziesz potrafił wytłumaczyć go innym.

OD AMATORA DO PROFESORA

czyli jak w jaki spsób poznasz, zrozumiesz i opanujesz wszystkie aspekty Present Simple do tego stopnia, że nie tylko będziesz się nim swobodnie posługiwać, ale również będziesz w stanie skutecznie nauczyć tego czasu innych, na przykład własne dzieci

1000 praktycznych zdań

Kurs opiera się na wielu setkach zdań w różnych formach. Zdania te znajdziesz w nagraniach audio, w omówieniu i stworzysz je w specjalnych ćwiczeniach. Tylko dzięki setkom zdań jesteś w stanie nabyć utomatycznej perfekcji w używaniu Present Simple.

5Z - ShockWave Formula

to unikalny sposób prezentacji wizualnej, dzięki czemu natychmiast zrozumiesz i zapamiętasz wszystkie niuanse tworzenia zdań w Present Simple.

Proces 6P

to przemyślana i przetestowana sekwencja 6 elementów każdego modułu, dzięki czemu płynnie, stopniowo i z łatwością przejdziesz od poznania do praktyki.

12 modułów

w których po kolei opanujesz do perfekcji wszystkie niuanse czasu Present Simple, nawet jeśli o wielu z nich jeszcze nawet nie słyszałeś.

2 magiczne słowa​

Najważniejsze dwa słowa - Każda lekcja opiera się na użyciu dwóch najważniejszych słów w czasie Present Simple, co gwarantuje, że zrozumiesz i całkowicie opanujesz wszystko, co może zdarzyć się w tym czasie.

Kilka godzin lekcji VIDEO​​

Lekcje wideo to Twój pierwszy kontakt z nowym materiałem. Opierają się na nowatorskiej metodzie prezentacji Shock Wave formula. Dzięki temu po lekcji wideo będziesz wszystko wyraźnie rozumiał i pamiętał.

Nagrania audio​

Nagrania audio są w tym kursie bardzo ważne z wielu względów. Połączone z jednoczesnym czytaniem tych samych zdań gwarantują zapamiętanie 50% więcej. Odsłuchane wielokrotnie powodują, że rozumiesz zdania w mowie i sam potrafisz je powiedzieć z pamięci.

Skuteczne ćwiczenia​

które mają na celu tylko jedno - budowanie kompletnych zdań w Present Simple. W dziesiątkach ćwiczeń nauczysz się tworzyć od podstaw wszystkie zdania z tego kursu. Da Ci umięjętność tworzenie dowolnych innych zdań w tym czasie i usunie blokadę językową.

Przejdź Przez Proces 6P

Każdy moduł zorganizowany jest w ten sam sposób według przemyślanej sekwencji nauki 6P

1. Poznaj

Prezentacja wideo z unikalną metodą wizualizacji.
W tej części modułu poznasz temat na przykładzie około 20 zdań i dzięki unikalnej technice wizualizacji od razu go zrozumiesz i zapamiętasz.

Ćwiczenia do prezentacji wideo.
W tym ćwiczeniu utworzysz od podstaw wszystkie zdania z prezentacji wideo wykorzystując ich fragmenty podane w ćwiczeniach w różnych formach. Jest to Twoje pierwsze w danym module aktywne używanie języka.

2. Przeczytaj

Szczegółowe omówienie tematu modułu
W tej części przeczytasz szczegółowe, klarowne i logiczne omówienie materiału poznając kolejne użyteczne zdania.

3. Posłuchaj

Lista wszystkich zdań z modułu + 2 typy nagrań audio.
W tej części modułu odsłuchasz jednocześnie czytając wszystkie zdania występujące w module wraz z ich polskimi odpowiednikami.
Do listy zdań dostępne są 2 rodzaj nagrań – w tempie wolnym, wyraźnym, oraz w tempie szybszym, naturalnym. Ta część modułu jest pomostem miedzy jego poprzednią i kolejną częścią.

5. Powiedz

Specjalne nagranie do ćwiczenia mówienia zdań
W tym nagraniu najpierw usłyszysz zdanie po polsku, potem będziesz miał czas aby powiedzieć to zdanie po angielsku, następnie usłyszysz je w poprawnej wersji po angielsku, dzięki czemu od razu będziesz wiedzieć, czy Twoje zdanie było dobre.

4. Przećwicz

Ćwiczenia w których zbudujesz wszystkie zdania z modułu.
W tych ćwiczeniach utworzysz zdania z modułu od podstaw korzystając z podanych w różnej formie fragmentów. Będzie to aktywne użycie języka przez Ciebie, ale jeszcze z mała pomocą z mojej strony.

6. Praktykuj

Checklista – Jest to ostatni test dla Ciebie. Tym razem dostaniesz listę zdań tylko po polsku. Twoim zadaniem będzie powiedzieć je po angielsku. Następnie sprawdzisz ich poprawność korzystając z listy zdań i odpowiednio zaznaczysz swój postęp w polach na checkliście. Jest to aktywne użycie języka bez podpowiedzi.

Jak ten kurs zmieni Twój angielski?

O mnie

Nazywam się Marcin Kuźniak. 

Przez ponad 20 lat przeprowadziłem 30 tysięcy lekcji języka angielskiego ucząc setki osób. Dało mi to okazję odkrycia przyczyn problemów z angielskim i opracowania skutecznych rozwiązań.

W tym czasie, idąc pod prąd oficjalnej lingwistyki i metodyki, opracowałem skuteczne techniki:

– nauczania płynniej brytyjskiej wymowy
– rozumienia ze słuchu
– nauczania słownictwa
– objaśniania każdego aspektu gramatyki angielskiej

Moje odkrycia i metodę nauczania możesz zobaczyć na moim kanale Youtube EnglishAnew.

Prowadzę również bloga, na którym dzielę się swoją  wiedzą i obserwacjami.

Moją misją jest pokazywanie piękna i prostoty języka angielskiego oraz udowadnianie tym, którzy nie wierzą, że i oni mogą do perfekcji opanować wymowę tego języka, aby brzmieć jak rodowity mieszkaniec Wysp Brytyjskich.

Co inni sądzą o moich kursach?

Kto wie jaka jest różnica pomiędzy wyrazami how much a how many. Kiedy mówimy ja byłem czy może ja poszedłem.
Wydaje się proste i banalne . Oczywiście ja do tej pory też tak myślałem ale wszystko się zmieniło po ukończeniu kursu 700 praktycznych zdań.
Kurs pogłębia nasza wiedzę na temat angielskiego język staje się jasny lepiej się go przyswaja i uczy.
Polecam go dla osób ambitnych i dociekliwych bez granicy wieku.
Mały przedsmak wiedzy i profesjonalizm Pana Marcina znajdziecie na YouTube.
Takiej formy nauki szczególnie metoda słuchową próżno szukać w internecie.
Polecam Pana Marcina  i czekam na kolejne kursy które oczywiście zakupie do dalszej zabawy z angielskim.
Pozdrawiam Marcin.
Marcin Borowiec

Rekomendacja dla Marcina to czysta przyjemność. Wreszcie nie boję się mówić, nie ważne, że nie zawsze gramatycznie, ale się nie boję. Przełamałam swój oporny mózg i nauka idzie lżej a to dzięki lekkości przekazywania wiedzy i niesztampowemu podejściu do przekazywania wiedzy. Jestem fanką Marcina i zostaję tu na dłużej.

Monika Kamińska

Kurs 700 Praktycznych Zdań jest prowadzony w ciekawy sposób, jest pełen bardzo użytecznych przykładów, w atrakcyjnej cenie. Szczerze polecam !

Weronika Budny

12 OBSZERNYCH MODUŁÓW

MODUŁ 1: Wstęp - Poznaj mechanizm

- 30 min lekcji Video - 50 zdań, W tej lekcji poznasz unikalny i nowatorski mechanizm bezbłędnego tworzenia zdań w czasie Present Simple, dzięki czemu już po pierwszej będziesz potrafił stworzyć zdania twierdzące, przeczące i pytające.

MODUŁ 2: Zdania twierdzące

Ten moduł jest w całości poświęcony ćwiczeniu tworzenia zdań twierdzących. Stworzysz i zapmiętasz[ liczba ] zdań - szablonów wykorzystując mój mechanizm intuicyjnego tworzenia zdań w Present Simple. Dokładnie przećwiczysz dodawanie końcówki -s z uwzględnieniem pisowni i wymowy. Poznasz dziesiątki słów i zwrotów, które będziesz miał potem okazję użyć w dalszych modułach.

MODUŁ 3: Zdania przeczące

W tym module wykorzystasz słownictwo i frazy z poprzedniego modułu aby stworzyć [ liczba ] zdań przeczących. Nauczysz się uniwersalnego mechanizmu tworzenia zdań przeczących, który działa we wszystkich czasach języka angielskiego. Odkryjesz, że przeczenia to nie tylko don't i doesn't, ale również inne słowa i frazy. Moduł składa się z dwóch części. W pierwszej części stworzysz dziesiątki zdań z don't i doesn't. W drugiej części stworzysz zdania z innymi słowami / frazami przeczącymi.

MODUŁ 4: Zdania pytające

Moduł składa się z dwóch części. W pierwszej części stworzysz dziesiątki pytań z wykorzystaniem słownictwa z poprzednich modułów, co pozwoli Ci na jego utrwalenie. W tej części nauczysz się tworzyć zdania pytające z do i does. Druga część tego modułu jest poświęcona tworzeniu pytań o podmiot. Odkryjesz, że w pytaniach o podmiot również możesz używać do i does w bardzo specjalnym celu.

MODUŁ 5: Zdania pytająco przeczące

Moduł ten jest w całości poświęcony zdaniom pytającą-przeczącym. Nauczę Ci w nim najczęściej używanych szablonów w tego typu zdaniach. Poznasz 5 sposobów tworzenia pytanio-przeczeń – po tym module w tym temacie nic Cię już nie zaskoczy. Zdania, które będziesz tworzył bazują w większości na słownictwie z poprzednich modułów – da Ci to okazję do kolejnej powtórki i utrwalenia słów i fraz.

MODUŁ 6: Present Simple nieformalnie

W tym module pokażę Ci jak wygląda Present Simple w nieformalnym użyciu w języku potocznym. Dowiesz się co i kiedy możesz pominąć przy tworzeniu pytań, zdań twierdzących i przeczących. Dzięki temu będziesz mógł wyłapać i zrozumieć zdania w tym czasie nawet w najbardziej potocznym, nieformalnym języku w codziennym użyciu.

MODUŁ 7: Transformacje zdaniowe

Ten moduł poświęcony jest wszystkim tym, którzy muszą mierzyć się z polską edukacją językową. Nauczę Cię tutaj, jak przekształcać zdania twierdzące w przeczące oraz w pytające, jak tworzyć pytania do różnych części zdania oraz jak wstawiać czasownik w nawiasie w odpowiednią formę. Dzięki temu będziesz mógł zdobyć komplet punktów w zadaniach z Present Simple na testach i egzaminach. Jednocześnie moduł ten da Ci okazję do zupełnie innego rodzaju ćwiczeń niż poprzednie moduły, co jeszcze bardziej utrwali twoją umiejętność tworzenia zdań w Present Simple. Dzięki temu modułowi będziesz też mógł przygotować swoje dziecko do kartkówki lub testu w szkole.

MODUŁ 8: Specjalne użycie DO i DOES

Jest to bardzo ważny moduł, który pokazuje prawdziwy charakter czasu Present Simple i to, co jest w nim najważniejsze – czyli słowa do i does. Nauczę Ci używać tych dwóch słów w wielu pospolicie używanych konstrukcjach, których rozumienie, nie mówiąć już o użyciu, często sprawia duży problem uczącym się angielskiego. Bez wiedzy zawartej w tym module nie mógłbyś używać czasu Present Simple w pełni.

MODUŁ 9: DO i HAVE w Present Simple

Ten krótki moduł jest w całości poświęcony czasownikom DO i HAVE. Bardzo często sprawiają one uczącym się różne problemy. Ich poprawne i automatyczne użycie wymaga bardzo wielu zdań przykładowych pojawiających się w różnych ćwiczeniach. I to właśnie znajdziesz w tym module – zestaw kilkudziesięciu zdań z tymi dwoma czasownikami, gdzie to samo zdanie pojawia się w róznych typach ćwiczeń. W ten sposób osiągniesz automatyczną poprawność używania DO i HAVE w Present Simple.

MODUŁ 10: BE i CAN w Present Simple

Kolejny moduł poświęcony dwóm czasownikom, które występują Present Simple. BE oraz CAN to specjalne czasowniki, które nie współpracują z do i does. Celem tego modułu jest wykreowanie automatyki ich poprawnego używania w czasie Present Simple. W tym celu utworzysz i opanujesz 100 zdań z tymi dwoma czasownikami w różnych typach zdań.

MODUŁ 11: Czasowniki, które lubią Present Simple

Moduł ten poświęcony jest czasownikom, dla których czas Present Simple jest naturalnym siedliskiem. Wśród nich znajdziesz takie czasowniki jak belong – należeć, remind – przypominać, look – wyglądać, like - lubieć oraz dziesiątki innych. Każdy z tych czasowników pojawi się w kilku lub nawet w kilkunastu różnych zdaniach, dzięki czemu nabierzesz wyczucia w ich używaniu oraz opanujesz szablony zdań, w których występują.

MODUŁ 12: Podsumowanie Kursu

W tym module omawiam wszystkie konteksty użycia czasu Present Simple na podstawie dziesiątek zdań przykładowych. Tak, jak w poprzednich modułach, utworzysz i opanujesz dziesiątki zdań podzielonych na grupy w zależności od sytuacji w jakich są używane. Ponadto, w 11 ćwiczeniach podsumujesz tutaj wszystko to, czego nauczyłeś się w kursie do tej pory.

Co zyskujesz uczestnicząc w kursie
PRESENT SIMPLE od Amatora do Profesora?

1000 praktycznych zdań

Opanujesz 1000 użytecznych zdań, zarówno biernie - nauczysz się je rozumieć w mowie, jak i czynnie - nauczysz się je mówić i pisać.

100% zrozumienie czasu Present Simple

Daję Ci gwarancję, że po ukończeniu tego kursu nikt nie będzie w stanie Ci niczym zaskoczyć jeśli chodzi o czas Present Simple. Będziesz znał i rozumiał wszystko o tym czasie - jego każdy najmniejszy aspekt. To TY będziesz zaskakiwał innych wiedzą, której nie zdobędą w innych kursach, książkach ani na stronach internetowych.

Rozumienie mowy

Poznasz naturalne brzmienie słów w zdaniu - żadne inne kursy tego nie oferują! Dzięki temu zamiast bełkotu będziesz wyraźnie słyszeć każde słowo.

Poprawa pisowni i wymowy

Prezentacje wideo, ćwiczenia oraz nagrania audio zagwarantują, że udoskonalisz swoją pisownię i wymowę. Nie będziesz się już zastanawiał jak coś napisać i jak to wymówić. Wymowa i pisownia zdań w Present Simple stanie się to dla Ciebie czymś oczywistym.

Wzbogacenie słownictwa

Efektem ubocznym tego kursu jest to, że opanujesz i przećwiczysz do 2000 nowych słów i fraz - oczywiście tylko i wyłącznie w zdaniach! Taka ilość nowego i przećwiczonego słownictwa sprawi, że to, będziesz mógł zrozumieć i powiedzieć bardzo bardzo dużo więcej!

Dostęp do całej mojej wiedzy

Dzielę się z Tobą całą moją wiedzą i rozumieniem. W kursie nie pominąłem niczego co wiem zarówno o Present Simple, jak i potrzebach uczących się tego czasu. Po zrobieniu kursu Twoja wiedza będzie taka sama jak moja. W temacie Present Simple nie będę wiedział niczego więcej, co Ty wiesz.

Dożywotni dostęp do kursu

Oznacza to, że nie musisz się spieszyć, aby zrobić ten kurs w jakimś ograniczonym czasie. Możesz go rozpocząć, kontynuować i wracać do niego w dowolnym momencie swojego życia. Wszystkie opcje tego kursu zawsze będą dla Ciebie dostępne.

Dodatkowa wiedza

W kursie nauczysz się również rzeczy, które są uniwersalne dla wszystkich czasów języka angielskiego, między innymi użycie słów przeczących, tag questions, krótkie komentarze ze słowami so, neither i but,

Pewność siebie

W posługiwaniu się językiem bardzo ważna jest pewność siebie. Brak tej pewności jest często przyczyną blokady językowej. Pewność siebie wynika z kompletnej dobrze ugruntowanej wiedzy i praktyki. Na tym właśnie skupia się ten kurs i to jest jego celem - dać Ci odpowiednio dużo wiedzy i praktyki, abyś miał podstawy do bycia pewnym siebie!

Oszczędność pieniędzy

Nigdy więcej nie będziesz musiał wydawać pieniędzy na lekcje o Present Simple. Nie będziesz też musiał wysyłać swojego dziecka lub dzieci na korepetycje, aby opanowały użycie tego czasu. Wszystko na temat tego czasu wraz z masą materiałów utrwalających znajdziesz Ty oraz Twoi podopieczni w tym kursie.

Możliwość powtarzania

To największy atut kursów on-line i ogromna przewaga nad kursami stacjonarnymi i korepetycjami. Możesz odtwarzać lekcje video, drukować ćwiczenia oraz słuchać nagrań ile razy zechcesz.

Możliwość przekazania wiedzy innym

Nauczysz się czasu Present Simple do perfekcji, czyli do tego stopnia, że będziesz mógł swobodnie pomagać w nauce tego czasu innym, na przykład swoim dzieciom

Poprawa ocen dziecka w jego szkole

Specjalny moduł kursu poświęcony jest rozwiązywaniu typowych zadań szkolnych. Dzięki temu modułowi Twoje dziecko zdobędzie świetne oceny.

Dołącz do kursu w przedsprzedaży
i skorzystaj ze specjalnej oferty

Kurs Present Simple Od Amatora do Profesora zawiera:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 708 zł
Łączna wartość bonusów: 247 zł
RAZEM: 955 zł

CENA DLA CIEBIE W PRZEDSPRZEDAŻY:
955   279 zł

Kurs dostępny jest na Platformie w przedsprzedaży od 1 maja 2023r. Przedsprzedaż w cenie promocyjnej trwa do 28.06.23r.

Wybierz swój pakiet

PAKIET GENERAL

Normalna cena: 955 zł

Cena dla Ciebie 279 PLN

PAKIET VIP (10 miejsc)

Normalna cena: 1485 zł

Cena dla Ciebie 569 PLN

DLA JAKICH OSÓB JEST TEN KURS?

Dla tych, którym nie odpowiada tradycyjny – szkolny system nauczania języka angielskiego, czyli pędzenie z materiałem, nic nie wnoszące ćwiczenia, regułki i wyjątki od wyjątków.

Dla ambitnych i perfekcjonistów, którzy lubią wiedzieć wszystko, czyli rozumieć co jak i dlaczego i nie wystarcza im wytłumaczenie ‘no bo tak’.

Dla osób zblokowanych na język angielski, które uważają, że gramatyka jest trudna, a słownictwo ciągle ucieka im z pamięci. Dzięki temu kursowi znowu nabierzesz motywacji do nauki angielskiego.

Dla wzrokowców. Sposób przedstawienia gramatyki dzięki specjalnemu mechanizmowi według metody ShockWave Formula przynosi natychmiastowy efekt zapamiętywania.

Dla słuchowców. Kurs oprócz filmu video oraz ćwiczeń zawiera również w każdym module godziny nagrań wszystkich zdań w różnych tempach. 

Dla osób, które nie lubią marnować czasu. Można skrolować facebooka lub oglądać seriale, można też poświęcić część czasu na samorozwój i z tym kursem wykorzystać ten czas efektywnie.

Dla osób z blokadą językową.  Ilość zdań i słownictwa, którego nauczysz się w kursie, odblokuje u Ciebie nowe możliwości komunikacji w języku angielskim.

Dla osób na poziomie od A1 do B2. Nawet jeśli jesteś kompletnie początkujący, kurs jest tak skonstruowany, że dzięki niemu przeniesiesz swój angielski na znacznie wyższy poziom. Dla zaawansowanych kurs oferuje doprowadzenie mówienia w Present Simple do perfekcji jak również setki nowych słów, fraz i niuansów czasu Present Simple, o których do tej pory nie wiedziałeś.

dla osób dojeżdżających do pracy samochodem i często stojących w korkach. Stanie w korku może być dla Ciebie świetną okazją do słuchania wielu godzin nagrań z kursu. Zamiast straconego czasu możesz zyskać dużą ilość nowych umiejętności mówienia po angielsku.

dla osób ceniących sobie innowacyjne podejście do nauki. Kurs ten różni się pod każdym względem od wszystkich innych dostępnych kursów. Innowację spotkasz tutaj na każdym kroku!

dla osób dojeżdżających do pracy pociągiem. Wiele godzin nagrań audio to okazja do słuchania zdań oraz czytania omówień i listy zdań podczas jazdy pociągiem. Wykorzystaj użytecznie czas podróży i wzbogać swój angielski o 1000 zdań.

Dla rodziców dzieci w wieku szkolnym, którzy chcieliby w skuteczny sposób nauczyć swoje dziecko czasu Present Simple oraz używania zdań w tym czasie.

Często zadawane pytania:

Zakup kursu w przedsprzedaży polega na tym, że kupujesz kurs, który nie jest jeszcze w całości nagrany, a jego kolejne moduły pojawiać się będą na Twoim koncie według dat podanych na stronie oraz w panelu kursanta. Największą zaletą takiej formy zakupu kursu jest jego niska cena – aż 60% taniej.

Tak, kolejne moduły będą pojawiały się na Twoim koncie według dat podanych na stronie oraz w panelu Kursanta. 

Każda lekcja składa się z 6 ważnych etapów, zaprojektowanych tak, aby stopniowo budować i utrwalać wiedzę. Dlatego znajdziesz tam lekcję wideo, listę wszystkich zdań z modułu wraz z tłumaczeniem na polski, szczegółowe omówienie tematu, 3 różne typy nagrań wszystkich zdań z modułu, ćwiczenia w których utworzysz od podstaw wszystkie zdania z modułu oraz checklistę, z którą sprawdzisz stopień opanowania zdań i słownictwa.

Lekcje wideo trwają od 20 do 60 minut. W ich trakcje zapoznajesz się dokładnie z tematyką modułu, którą następnie ćwiczysz w kolejnych lekcjach specjalnie przygotowanych do utrwalenia lekcji video. W video przedstawiam tłumaczenie każdego tematu moją autorską metodą ShockWave formula.

Po opłaceniu zamówienie otrzymasz maila “twoje konto zostało utworzone” w którym znajdziesz link do ustawienie swojego własnego hasła. Loginem jest Twój adres mailowy.

Szczegółowy opis logowania do Twojego konta znajdziesz TUTAJ

Dostęp do kursu jest nielimitowany czasowo. Oznacza to, że po jego zakupieniu, dostęp do kursu masz bezterminowo-dopóki istnieje ta platforma 🙂 

W pakiecie General pytanie możesz zadać na grupie poświęconej temu kursowi. Odpowiem albo w formie pisemnej, albo nagram krótki filmik. W pakiecie VIP pytanie możesz zadać zarówno na grupie, na sesji Questions&Answers, jak i na naszej lekcji indywidualnej.

Gdy tylko będziesz tego potrzebować napisz do mnie na kontakt@englishanew.pl lub zadzwoń: 507307705 i ustalimy wspólny termin.

Sesje w przedsprzedaży odbywać się będą raz w miesiącu (za wyjątkiem wakacji). Pierwsza sesja odbędzie się po wyczerpaniu się wszystkich 10 miejsc. Planowo: 1 sesja koniec maja, 2 koniec czerwca, 3: początek września, 4: początek października. Kursanci zostaną poinformowani o terminach mailowo.

Są 2 bardzo ważne powody. Po pierwsze, czas Present Simple jest najczęściej używanym czasem języka angielskiego – jego użycie to aż 57% użycia wszystkich czasów. Statystycznie więc, do drugie wypowiadane zdanie jest w Present Simple. Z tego powodu warto doprowadzić ten czas do perfekcji w użyciu. Drugim powodem jest to, że konstrukcyjnie jest to najbardziej skomplikowany czas języka angielskiego, i doprowadzenie do perfekcji w jego użyciu wymaga odpowiedniej ilości ćwiczeń w konstruowaniu zdań oraz kompletnego rozumienia tego, co w tym czasie się dzieje. Niestety, standardowe regułki tego rozumienia nie oferują. 

Mów po angielsku lepiej, pewniej i swobodniej w czasie PRESENT SIMPLE!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności i plików cookies. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności i plików cookies. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na nie według Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Zamknij