Czy chciałbyś zostać mistrzem w posługiwaniu się najczęsciej używanym czasem w języku angielskim, który stanowi aż 57% użycia wszystkich czasów w języku angielskim? A może chciałbyś skutecznie wytłumaczyć ten czas swojemu dziecku?

 

Opanuj do perfekcji czas Present Simple dzięki innowacyjnej metodzie ShockWaveFormula

i poznaj wszystkie sekrety tego czasu, o któych nie dowiesz się z innych kursów

Czas Present Simple oznacza PROSTY, ale prosty jest tylko z nazwy...

W rzeczywistości jest to konstrukcyjnie najbardziej skomplikowany czas w języku angielskim. Zawiłe regułki, operatory bez znaczenia, dodawanie końcówki –s, zmiany w pisowni czasownika – wszystko to powoduje, że nie czujesz się pewnie używając tego czasu.

Co gorsza, przez brak rozumienia dwóch słów,

które całkowicie zarządzają czasem Present Simple, uczący się angielskiego często gubią się w rozmowie lub w treści tekstu, kiedy zamiast normalnych zdań pojawiają się niezrozumiałe konstrukcje z nic nie znaczącymi ‘operatorami’.

Winnym całej tej sytuacji

jest system nauczania języka angielskiego w szkołach i na kursach, który zamiast logiki i znaczenia słów serwuje regułki, wyjątki oraz operatory, które nic nie znaczą. Ten sposób nauczania jest niestety powielany nawet przez tych, którzy obiecują Ci rewelacyjne sposoby i metody. Dodatkowo, nigdy temu czasowi nie jest poświęcana odpowiednia ilość czasu na lekcjach, nauczyciele pędzą z materiałem, nie dając Ci szans na gruntowne opanowanie tworzenia zdań w Present Simple.

Istnieje proste rozwiązanie,

które szybko sprawi, że twoje rozumienie tego czasu będzie wreszcie w 100% kompletne, dzięki czemu zawsze będziesz dokładnie rozumiał o co chodzi w rozmowie i w tekście, a ponadto sam będziesz pisał i brzmiał jak native speaker używając czasu Present Simple. Będziesz również umieć wytłumaczyć innym tworzenie wypowiedzi w tym czasie, na przykład swojemu dziecku, zamiast wysyłać je na korepetycje, z których nic nie wyniesie.

 

Poznaj nowy, szokujący i skuteczny sposób na angielskie czasy!

METODA SHOCK WAVE FORMULA

sw

Znaczenie

słów to podstawa tego kursu.  Dzięki temu poznasz prawdziwe znaczenie operatorów i innych słów i zobaczysz zdania w Present Simple z zupełnie nowy sposób.

Zobrazowanie

 mechaniczne tworzenia zdań to nowa i unikalna metoda prezentacji wideo. Zdania są dzięki temu sekwencją wydarzeń, a nie regułkami i wzorami pisanymi na tablicy.

Zaskoczenie

Będziesz zaskoczony jakiej logiki nagle nabiera wszystko co dzieje się w Present Simple co uskrzydli Twoją motywację i ułatwi zapamiętanie materiału.

Zrozumienie

Dzięki nadaniu znaczenia słowom i mechanicznemu zobrazowaniu tworzenia zdania następuje natychmiastowe i całkowite zrozumienie tematu.

Zapamiętanie

mechanizmu działania czasu Present Simple przychodzi automatycznie. Nie będziesz musiał więcej powtarzać, a nawet będziesz potrafił wytłumaczyć go innym.

Chcesz powiedzieć coś, ale strach przed powiedzeniem czegoś błędnie blokuje Cię w mówieniu i odbiera Ci pewność siebie?

Nigdy w szkole i na kursach nie poświęcono mu wystarczająco dużo czasu, abyś mógł się swobodnie porozumiewać w tym czasie i budować w nim swobodnie zdania, skąd właśnie bierze się twoja blokada językowa – chcesz powiedzieć coś dobrze, ale ciągle nie wiesz jak

Skomplikowane regułki i wyjątki od wyjątków spowodowały w Tobie frustrację i stres, które po krótkim czasie powodują u Ciebie zniechęcenie do nauki tego języka.

To nie twoja wina, ale wina nieudolnego systemu nauczania powielanego od lat w szkole i na kursach językowych.

OD AMATORA DO PROFESORA

czyli jak w jaki spsób poznasz, zrozumiesz i opanujesz wszystkie aspekty Present Simple do tego stopnia, że nie tylko będziesz się nim swobodnie posługiwać, ale również będziesz w stanie skutecznie nauczyć tego czasu innych, na przykład własne dzieci

1000 praktycznych zdań

Najważniejsze dwa słowa - Każda lekcja opiera się na użyciu dwóch najważniejszych słów w czasie Present Simple, co gwaratnuje, że zrozumiesz i całkowicie opanujesz wszystko, co może zdarzyć się w tym czasie.

5Z - ShockWave Formula

to unikalny sposób prezentacji wizualnej, dzięki czemu natychmiast zrozumiesz i zapamiętasz wszystkie niuanse tworzenia zdań w Present Simple.

Proces 6P

to przemyślana i przetestowana sekwencja 6 elementów każdego modułu, dzięki czemu płynnie, stopniowo i z łatwością przejdziesz od poznania do praktyki.

10 modułów

w których po kolei opanujesz do perfekcji wszystkie niuanse czasu Present Simple, nawet jeśli o wielu z nich jeszcze nawet nie słyszałeś.

2 magiczne słowa

Najważniejsze dwa słowa - Każda lekcja opiera się na użyciu dwóch najważniejszych słów w czasie Present Simple, co gwaratnuje, że zrozumiesz i całkowicie opanujesz wszystko, co może zdarzyć się w tym czasie.

Kilka godzin lekcji VIDEO

Najważniejsze dwa słowa - Każda lekcja opiera się na użyciu dwóch najważniejszych słów w czasie Present Simple, co gwaratnuje, że zrozumiesz i całkowicie opanujesz wszystko, co może zdarzyć się w tym czasie.

Nagrania audio

których możesz słuchać jadąc do pracy, sprzątając czy spacerując

Przejdź Przez Proces 6P

Każdy moduł zorganizowany jest w ten sam sposób według przemyślanej sekwencji nauki 6P

1. Poznaj

Prezentacja wideo z unikalną metodą wizualizacji.
W tej części modułu poznasz temat na przykładzie około 20 zdań i dzięki unikalnej technice wizualizacji od razu go zrozumiesz i zapamiętasz.

Ćwiczenia do prezentacji wideo.
W tym ćwiczeniu utworzysz od podstaw wszystkie zdania z prezentacji wideo wykorzystując ich fragmenty podane w ćwiczeniach w różnych formach. Jest to Twoje pierwsze w danym module aktywne używanie języka.

2. Przeczytaj

Szczegółowe omówienie tematu modułu + podcast.
W tej części przeczytasz szczegółowe, klarowne i logiczne omówienie materiału jednocześnie słuchając tego omówienia z podcastu, który dostaniesz w bonusie. Jednoczesne czytanie i słuchanie tego co czytasz podnosi zapamiętywanie o 50%.

3. Posłuchaj

Lista wszystkich zdań z modułu + 2 typy nagrań audio.
W tej części modułu odsłuchasz jednocześnie czytając wszystkie zdania występujące w module wraz z ich polskimi odpowiednikami.
Do listy zdań dostępne są 2 rodzaj nagrań – w tempie wolnym, wyraźnym, oraz w tempie szybszym, naturalnym. Ta część modułu jest pomostem miedzy jego poprzednią i kolejną częścią.

5. Powiedz

Specjalne nagranie do ćwiczenia mówienia zdań
W tym nagraniu najpierw usłyszysz zdanie po polsku, potem będziesz miał czas aby powiedzieć to zdanie po angielsku, następnie usłyszysz je w poprawnej wersji po angielsku, dzięki czemu od razu będziesz wiedzieć, czy Twoje zdanie było dobre.

4. Przećwicz

Ćwiczenia w których zbudujesz wszystkie zdania z modułu.
W tych ćwiczeniach utworzysz zdania z modułu od podstaw korzystając z podanych w różnej formie fragmentów. Będzie to aktywne użycie języka przez Ciebie, ale jeszcze z mała pomocą z mojej strony.

6. Praktykuj

Checklista – Jest to ostatni test dla Ciebie. Tym razem dostaniesz listę zdań tylko po polsku. Twoim zadaniem będzie powiedzieć je po angielsku. Następnie sprawdzisz ich poprawność korzystając z listy zdań i odpowiednio zaznaczysz swój postęp w polach na checkliście. Jest to aktywne użycie języka bez podpowiedzi.

Jak ten kurs zmieni Twój angielski?

O mnie

Nazywam się Marcin Kuźniak. 

Przez ponad 20 lat przeprowadziłem blisko 30 tysięcy lekcji języka angielskiego ucząc setki osób. Dało mi to okazję odkrycia przyczyn problemów z angielskim i opracowania skutecznych rozwiązań.

W tym czasie, idąc pod prąd oficjalnej lingwistyki i metodyki, opracowałem skuteczne techniki:

– nauczania płynniej brytyjskiej wymowy
– rozumienia ze słuchu
– nauczania słownictwa
– objaśniania każdego aspektu gramatyki angielskiej

Moje odkrycia i metodę nauczania możesz zobaczyć na moim kanale Youtube EnglishAnew.

Prowadzę również bloga, na którym dzielę się swoją  wiedzą i obserwacjami.

Moją misją jest pokazywanie piękna i prostoty języka angielskiego oraz udowadnianie tym, którzy nie wierzą, że i oni mogą do perfekcji opanować wymowę tego języka, aby brzmieć jak rodowity mieszkaniec Wysp Brytyjskich.

Co inni sądzą o moich kursach?

Kto wie jaka jest różnica pomiędzy wyrazami how much a how many. Kiedy mówimy ja byłem czy może ja poszedłem.
Wydaje się proste i banalne . Oczywiście ja do tej pory też tak myślałem ale wszystko się zmieniło po ukończeniu kursu 700 praktycznych zdań.
Kurs pogłębia nasza wiedzę na temat angielskiego język staje się jasny lepiej się go przyswaja i uczy.
Polecam go dla osób ambitnych i dociekliwych bez granicy wieku.
Mały przedsmak wiedzy i profesjonalizm Pana Marcina znajdziecie na YouTube.
Takiej formy nauki szczególnie metoda słuchową próżno szukać w internecie.
Polecam Pana Marcina  i czekam na kolejne kursy które oczywiście zakupie do dalszej zabawy z angielskim.
Pozdrawiam Marcin.
Imię i nazwisko

Zawód / profesja

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Imię i nazwisko

Zawód / profesja

Elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Nam varius consectetur. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Imię i nazwisko

Zawód / profesja

12 OBSZERNYCH MODUŁÓW

MODUŁ 1: Wstęp - Poznaj mechanizm

- 30 min lekcji Video - 50 zdań,

MODUŁ 2: Zdania twierdzące

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras in posuere lorem. Phasellus sit amet massa non erat efficitur ultrices in sit amet odio. Morbi et lacus quis lacus posuere consectetur. Suspendisse congue sem a porttitor eleifend. Aenean tristique ligula sit amet eros aliquam, sit amet dictum arcu viverra. Suspendisse sagittis diam lacus.

MODUŁ 3: Zdania przeczące

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras in posuere lorem. Phasellus sit amet massa non erat efficitur ultrices in sit amet odio. Morbi et lacus quis lacus posuere consectetur. Suspendisse congue sem a porttitor eleifend. Aenean tristique ligula sit amet eros aliquam, sit amet dictum arcu viverra. Suspendisse sagittis diam lacus.

MODUŁ 4: Zdania pytające

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras in posuere lorem. Phasellus sit amet massa non erat efficitur ultrices in sit amet odio. Morbi et lacus quis lacus posuere consectetur. Suspendisse congue sem a porttitor eleifend. Aenean tristique ligula sit amet eros aliquam, sit amet dictum arcu viverra. Suspendisse sagittis diam lacus.

MODUŁ 5: Tytuł modułu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras in posuere lorem. Phasellus sit amet massa non erat efficitur ultrices in sit amet odio. Morbi et lacus quis lacus posuere consectetur. Suspendisse congue sem a porttitor eleifend. Aenean tristique ligula sit amet eros aliquam, sit amet dictum arcu viverra. Suspendisse sagittis diam lacus.

MODUŁ 6: Tytuł modułu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Cras in posuere lorem. Phasellus sit amet massa non erat efficitur ultrices in sit amet odio. Morbi et lacus quis lacus posuere consectetur. Suspendisse congue sem a porttitor eleifend. Aenean tristique ligula sit amet eros aliquam, sit amet dictum arcu viverra. Suspendisse sagittis diam lacus.

Co zyskujesz uczestnicząc w kursie Od Amatora do Profesora?

1000 praktycznych zdań

Nauczysz się rozumieć setki zdań w mowie dzięki dwóm typom nagrań audio i opanujesz mówienie wszystkich zdań z kursu dzięki trzeciej, specjalnej wersji nagrań.

100% zrozumienie czasu

Po ukończeniu kursu nie będziesz mieć już żadnych wątpliwości związanych z tworzeniem zdań w czasie teraźniejszym prostym, a Twój angielski nabierze płynności.

Rozumienie mowy

kkk

Poprawa pisowni i wymowy

Wizualnie zapamiętasz zmiany pisowni czasownika przy dodawaniu końcówki –s, co poprawi zarówno Twoją pisownię, jak i wymowę

Wzboacenie słownictwa

Poznasz dziesiątki czasowników występujących typowo w czasie Present Simple i zrobisz z nimi setki zdań.

Dostęp do całej mojej wiedzy

Otrzymujesz nieograniczony czasowo dostęp do całej mojej wiedzy na temat Present Simple.

Pewność siebie

Nauczysz się rozumieć setki zdań w mowie dzięki dwóm typom nagrań audio i opanujesz mówienie wszystkich zdań z kursu dzięki trzeciej, specjalnej wersji nagrań.

Oszczędność pieniędzy

Zaoszczędzi Twój budżet ponieważ nie będziesz już musieć wysyłać dzieci na drogie korepetycje, które nic albo niewiele dają – zamiast tego osobiście i skutecznie nauczysz swoje dziecko czasu Present Simple.

Możliwość powtarzania

To największy atut kursów on-line i ogromna przewaga nad kursami stacjonarnymi i korepetycjami. Możesz odtwarzać lekcje video, drukować ćwiczenia oraz słuchać nagrań ile razy zechcesz.

Możliwość przekazania wiedzy innym

Nauczysz się czasu present simple do perfekcji, czyli do tego stopnia, że będziesz mógł swobodnie tłumaczyć do innym, na przykład swoim dzieciom

Poprawa ocen w szkole dziecka

Dzięki specjalnemu modułowi zawartemu w kursie nauczę Twoje dziecko rozwiązywania zadań szkolnych

Dołącz do kursu w przedsprzedaży
i skorzystaj ze specjalnej oferty

Kurs Present Simple Od Amatora do Profesora zawiera:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 708 zł Łączna wartość bonusów: XYZ zł RAZEM: XYZ zł

CENA DLA CIEBIE: 1234 ABCD zł

Kurs dostępny jest w przedsprzedaży od 1 do 30 marca 2023r w cenie promocyjnej. Po 1 kwietnia będzie można zakupić kurs ze zniżką, ale już nie taką

Wybierz swój pakiet

PAKIET GENERAL

Normalna cena: 358 zł

Cena dla Ciebie 179 PLN

PAKIET VIP

Normalna cena: 200 zł

Cena dla Ciebie 497 PLN

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Dla osób, którym nie odpowiada tradycyjny – szkolny system nauczania języka angielskiego, czyli regułki i wyjątki od wyjątków.

Dla osób ambitnych, które lubią wiedzieć wszystko, czyli rozumieć co jak i dlaczego i nie wystarczają im wytłumaczenia ‘no bo tak’

Dla osób zblokowanych na język angielski, które uważają, że gramatyka jest trudna.

Dla wzrokowców. Sposób przedstawienia gramatyki dzięki specjalnemu mechanizmowi według metody ShockWave Formula przynosi natychmiastowy efekt zapamiętywania.

Dla słuchowców. Kurs oprócz filmu video czy ćwiczeń zawiera również w każdym module nagrania zdań w różnych wersjach.

Dla osób, które nie lubią marnować czasu. 

Dla osób z blokadą językową. 

Dla osób na poziomie od A1 do B2

Często zadawane pytania:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

W pakiecie General pytanie możesz zadać na grupie poświęconej temu kursowi. Odpowiem albo w formie pisemnej, albo nagram krótki filmik. W pakiecie VIP pytanie możesz zadać zarówno na grupie, na sesji Q&A, jak i na naszej lekcji indywidualnej.

Gdy tylko będziesz tego potrzebować napisz do mnie na englishanew4u@gmail.com i ustalimy wspólny termin.

Zarówno jedno i drugie odbywa się w niedziele. 

Odmień swój angielski

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności i plików cookies. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności i plików cookies. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na nie według Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Zamknij