Chcesz szybko ulepszyć swój angielski?

Wystarczy 9 lekcji, aby mówić po angielsku lepiej, pewniej
i swobodniej!

Zobacz to krótkie VIDEO i sprawdź, jak to zrobić:

Skorzystaj z PROMOCJI!

Tylko do 29 czerwca możesz zakupić kurs za 299zł!

Jeśli brakuje Ci w Twoim angielskim umiejętności tworzenia prostych i przydatnych zdań, jeśli łapiesz się na tym, że nie wiesz, jak powiedzieć po angielsku na przykład :

Nie czekajmy na niego.’ lub

Czuć tu dymem.’ albo

Jest za mało czasu.’,

to mam dla Ciebie dobrą wiadomość!

Może się to zmienić dla ciebie już dzisiaj.

W ciągu 9 lekcji nauczysz się mówić, rozumieć i pisać 700 zdań zawierających użyteczne szablony i słownictwo, które spotkasz i których potrzebujesz w codziennych rozmowach.

Nie tylko ożywi to Twój angielski, ale też uruchomi w Tobie machinę przyswajania kolejnych zdań, co w prostej linii prowadzi do opanowania języka.

Zamiast tracić czas i pieniądze na korepetycje, z których niekoniecznie jesteś/będziesz zadowolony, w tym kursie otrzymujesz 9 bogatych w wiedzę i moje doświadczenie modułów, a płacisz jak za dwie lekcje u korepetytora. Ponadto, z moim kursem możesz się uczyć kiedy chcesz, ile chcesz. Z klarownymi objaśnieniami w formie video, nagraniami audio i łatwymi ćwiczeniami budowania zdań osiągniesz perfekcję i odblokujesz mówienie.

Jak w kilka miesięcy rozkręcisz swój angielski?

Kurs podzielony jest na 9 modułów. Każdy moduł uzupełni braki w Twojej wiedzy, dzięki czemu możliwy będzie dla Ciebie dalszy postęp w nauce angielskiego i coraz bardziej swobodne mówienie w tym języku. 

Efekt ten osiągniesz bez większego wysiłku, przechodząc przez proces 6P.

PRZEJDŹ PRZEZ PROCES I PRAKTYKUJ

Łatwa nauka, szybkie efekty

Kurs został zaprojektowany tak, aby zminimalizować twój wysiłek i zmaksymalizować efekty nauki. Dzięki specjalnie przemyślanej kolejności zadań szybko osiągniesz cel kursu. Pomogą Ci w tym również ćwiczenia skonstruowane tak, abyś wykorzystał czas na tworzenie i ćwiczenie zdań, czyli tego, co potrzebujesz aby mówić, a nie na głowienie się nad mętnymi regułkami gramatycznymi.

Od poznania do praktyki

W czasie kursu będziesz zdobywać wiedzę, której zastosowanie znajdziesz w dziesiątkach zdań przykładowych. Zdania te następnie będziesz ćwiczyć w piśmie i w mowie. Dzięki temu zdobytą wiedzę szybko zamienisz w umiejętność mówienia i pisania bez zastanawiania się nad tym jak ułożyć zdanie.

Łatwy dostęp

Nie musisz niczego zamawiać kurierem lub pocztą, odkładać na miejsce, szukać notatek lub podręcznika. Wszystkie Twoje materiały znajdują się online, masz do nich dożywotni dostęp – tam na pewno niczego nie zgubisz. Ćwiczenia możesz drukować wielokrotnie, a nagrania zapisywać na swoim komputerze i/lub nośnikach danych w celu odtwarzania ich przy różnych czynnościach np. w samochodzie w drodze do pracy.

Jak rozwinie się Twój angielski po opanowaniu 700 praktycznych zdań?

Twoja nauka ożywi się i ruszy z miejsca

700 zdań, których nauczysz się w tym kursie to bardzo duża ilość umiejętności językowych. Z doświadczenia wiem, że czasami kilkadziesiąt dobrze opanowanych zdań całkowicie zmienia naukę języka, która nagle staje się żywa, dynamiczna i bardzo entuzjastyczna, a zrodzona z tego motywacja dodaje twojemu angielskiemu skrzydeł.

Efekt kuli śnieżnej

Opanowanie 700 wyselekcjonowanych zdań jest jak uruchomienie efektu kuli śnieżnej, który działa tak, że im więcej umiesz, tym łatwiej przyswajasz nową więdzę, a im łatwiej przyswajasz nową wiedzę, tym więcej umiesz… Twój mózg przestawi się na przyswajanie zdań. Nagle odkryjesz, że niezależnie od tego, czy włożysz w to wysiłek czy nie, i tak zapamiętujesz ciągle nowe zdania i sam jesteś w stanie stworzyć ich jeszcze więcej. Musisz tylko ten efekt uruchomić. Uda Ci się to zrobić z tym kursem, bo właśnie w tym celu został zaprojektowany.

Łatwiejsza komunikacja już od pierwszej lekcji

Każda lekcja odblokowuje istotny aspekt języka angielskiego niezbędny do porozumiewania się, dzięki czemu już po pierwszej lekcji poczujesz jak bardzo poprawiły się Twoje zdolności komunikacji. Z każdą kolejną lekcją będziesz odkrywać swoje nowe umiejetności i obserwować jak znika Twoja bariera językowa.

O autorze kursu

Nazywam się Marcin Kuźniak. 

Przez ponad 20 lat przeprowadziłem około 30 tysięcy lekcji języka angielskiego ucząc setki osób. Dało mi to okazję odkrycia przyczyn problemów z angielskim i opracowania skutecznych rozwiązań.

W tym czasie, idąc pod prąd oficjalnej lingwistyki i metodyki, opracowałem skuteczne techniki:

– nauczania płynniej brytyjskiej wymowy

– rozumienia ze słuchu

– nauczania słownictwa

– objaśniania każdego aspektu gramatyki angielskiej

Moje odkrycia i metodę nauczania możesz zobaczyć na moim kanale Youtube EnglishAnew.

Prowadzę również bloga, na którym dzielę się swoją  wiedzą i obserwacjami.

marcin-kwadrat

Certyfikaty znajomości języka angielskiego wystawiane przeze mnie są honorowane przez Krajową Szkołę Sądownictwa i Prokuratury oraz przez instytucje szkoleniowe dla sędziów i prokuratorów w Unii Europejskiej.

Byłem tłumaczem obsługującym międzynarodową wymianę sędziów i prokuratorów, tłumaczyłem w sądzie rejonowym oraz prowadziłem  szkolenie językowe dla prawników w CMC – amerykańskim konsorcjum stali.

W chwili obecnej jestem lektorem w szkole językowej Shock Wave w Zawierciu, której byłem współzałożycielem. Szkoła ta powstała ponad 10 lat temu w mocno konkurencyjnym środowisku, i kiedy inne szkoły językowe powstawały i upadały, moja rozwijała się, aby stać się jedną z najlepszych, o ile nie najlepszą w regionie. Udało się to dzięki zastosowaniu stworzonej przeze mnie i ciągle udoskonalanej metody nauczania.

 

Moją misją jest pokazywanie piękna i prostoty języka angielskiego oraz udowadnianie tym, którzy nie wierzą, że i oni mogą do perfekcji opanować wymowę tego języka, aby brzmieć jak rodowity mieszkaniec Wysp Brytyjskich.

Rekomendacje kursu

Kto wie jaka jest różnica pomiędzy wyrazami how much a how many. Kiedy mówimy ja byłem czy może ja poszedłem.
Wydaje się proste i banalne. Oczywiście ja do tej pory też tak myślałem ale wszystko się zmieniło po ukończeniu kursu 700 praktycznych zdań.
Kurs pogłębia nasza wiedzę na temat angielskiego, język staje się jasny lepiej się go przyswaja i uczy.
Polecam go dla osób ambitnych i dociekliwych bez granicy wieku.
Takiej formy nauki szczególnie metoda słuchową próżno szukać w internecie.
Polecam Pana Marcina  i czekam na kolejne kursy które oczywiście zakupie do dalszej zabawy z angielskim.

Marcin Borowiec

Rekomendacja dla Marcina to czysta przyjemność. Wreszcie nie boję się mówić, nie ważne, że nie zawsze gramatycznie, ale się nie boję. Przełamałam swój oporny mózg i nauka idzie lżej a to dzięki lekkości przekazywania wiedzy i niesztampowemu podejściu do przekazywania wiedzy. Jestem fanką Marcina i zostaję tu na dłużej.

Monika Kamińska

Kurs 700 Praktycznych Zdań jest prowadzony w ciekawy sposób, jest pełen bardzo użytecznych przykładów, w atrakcyjnej cenie. Szczerze polecam !
 

Weronika Budny

Co zawiera kurs i czego dokładnie się z niego nauczysz?

 Brak znajomości angielskiego jest jak tykająca bomba – nie wiesz kiedy ‘wybuchnie’ i jakie wynikną z tego konsekwencje, więc im szybciej tę ‘bombę’ rozbroisz, tym szybciej zyskasz skuteczny atut. Aby to jednak zrobić, niezbędne jest najpierw załatanie luk w znajomości angielskiego i właśnie w tym celu został stworzony ten kurs. W jego 9 lekcjach będziesz ćwiczył umiejętność mówienia i pisania 700 zdań, w których zawarte są szablony niezbędne dla podstaw angielskiego. Realizując ten kurs nauczysz się, między innymi:

MODUŁ 1: Czasownik GET

W tym module nauczysz się używać uniwersalnego czasownika GET, który pojawia się co chwilę w każdej rozmowie. Angielski bez niego praktycznie nie funkcjonuje.

MODUŁ 2: 4 znaczenia końcówki -ing

–ING w jej 4 znaczeniach. Tylko poprzez zrozumienie tych znaczeń odblokujesz w pełni używanie tej końcówki. Przekonasz się o ile więcej możesz powiedzieć wiedząc jak używać końcówkę -ing.

MODUŁ 3: Czasowniki say & tell?

Say i tell to dwa bardzo ważne czasowniki. Potrzebujesz ich w każdej rozmowie, kiedy mówisz, co kto powiedział lub co komu powiedzieć albo kazać. W tej lekcji poznasz i przećwiczysz ich użycie w prawie 100 zdaniach. Nauczysz się wielu przydatnych szablonów.

MODUŁ 4: Czasowniki talk & speak

Talk i speak to dwa czasowniki z podobnym znaczeniem, ale jest między nimi różnica. Jeden z nich jest przydatny kiedy chcesz powiedzieć jak ktoś mówi lub jak ma mówić, drugiego użyjesz, aby zaproponować rozmowę. W tej lekcji dowiesz się, jak ich używać.

MODUŁ 6: There is w różnych czasach

Jest to najpospoliciej występująca konstrukcja w języku angielskim, dzięki której powiesz że jest coś, było lub będzie. Bez znajomości tej konstrukcji w różnych czasach nie da się swobodnie rozmawiać po angielsku.

MODUŁ 5: Wszystkie formy trybu rozkazującego

Swobodna komunikacja nie jest możliwa bez używania różnych form trybu rozkazującego, dlatego jego opanowanie jest niezbędne dla skutecznego mówienia po angielsku.

MODUŁ 5: Czasowniki zmysłów cz.1

W tej lekcji nauczysz się używać czasowników 'wykonawczych' 5 zmysłów: look, listen, smell taste, touch i feel. Czasowniki te używane są w bardzo wielu miejscach w każdej rozmowie. Nieznajomość ich użycia to duża blokada w każdej konwersacji.

MODUŁ 5: Czasowniki zmysłów cz.2

Obserwacja świata dokoła nas to częsty i codziennym wątek rozmów. Dzięki tej lekcji nauczysz się mówić co widzisz/widać, słyszysz/słychać oraz czujesz/czuć jako zapach, smak i dotyk, używając czasowników see, hear, smell, taste oraz feel.

MODUŁ 6: Czasowniki zmysłów cz.3

Obserwując świat przedstawiasz swoją opinię lub opis. Aby o tym rozmawiać, musisz wiedzieć, jak powiedzieć, że ktoś wygląda, brzmi, pachnie, coś smakuje, lub jest jakieś w dotyku. W tej lekcji nauczysz się o tym mówić, używając czasowników look, sound, smell, taste i feel.

W każdym module znajdziesz:

Lekcję w formie VIDEO

dzięki któremu ogólnie zrozumiesz temat. Liczne zdania przykładowe w lekcji video pomogą Ci przełożyć Twoje rozumienie na prawdziwe użycie języka.

Szczegółowe omówienie tematu w formie PDF

pozwoli Ci ugruntować rozumienie zagadnienia, a dzięki ogromnej ilości zdań przykładowych będziesz wiedział, jak stosować zdobytą wiedzę w praktyce. W omówieniu jest dużo dużo więcej zdań przykładowych niż w lekcji video. Do kursu dołączone jest również omówienie w formie PODCASTU jako BONUS. Taka forma daje Ci dwie korzyści. Pierwszą jest to, że możesz odsłuchać omówienia w czasie kiedy nie możesz go czytać, na przykład podczas sprzątania. Dzięki wersji audio słyszysz również, jak wymawiać wszystkie zdania przykładowe. Drugą korzyścią jest to, że przy jednoczesny czytaniu i słuchaniu tego, co czytasz, zapamiętujesz o 50% więcej niż przy samym czytaniu.

listę wszystkich zdań

z lekcji wraz z polskim tłumaczeniem, dzieki czemu nie musisz tracić czasu na wypisawanie wszystkich zdań z lekcji aby mieć je w jednym miejscu.

Nagrania audio wszystkich zdań z Listy

z lekcji w takiej samej kolejności jak na liście zdań, co pozwoli Ci jeszcze bardziej utrwalić zdania, ponieważ czytając i jednocześnie je słysząc zapamiętasz o 50% więcej Nagrania audio do listy zdań znajdziesz w dwóch wersjach: – powolnej i wyraźnej – usłyszysz wyraźnie wymowę każdego słowa, oraz w wersji naturalnej, szybszej, abyś przyzwyczaił się do normalnego tempa wymiawiania tych zdań przez brytyjczyków.

Nagrania wszystkich zdań w wersji do ćwiczenia mówienia

zdanie po polsku - pauza, abyś mógł powiedzieć to zdanie po angielsku - następnie wersja angielska zdania, abyś mógł od razu sprawdzić, czy dobrze powiedziałeś dane zdanie

Ćwiczenia do druku

których celem jest aktywne odtworzenie wszystkich zdań przykładowych z lekcji od podstaw, dzięki czemu utrwalisz je przez praktykę. Dzięki ćwiczeniom przyswoisz również wiele użytecznych szablonów zdań, które wykorzystasz tworząc nieskończoną liczbę nowych wypowiedzi.

Checklistę

zawierającą wszystkie zdania z lekcji w wersji polskiej, abyś mógł sprawdzić, czy potrafisz te zdania napisać i powiedzieć po angielsku. Jest to ostatnia część każdego modułu i odwzorowuje prawdziwe użycie języka. Zdanie po polsku ładuje do Twojego umysłu to coś, co masz powiedzieć, następnie sprawdzasz, czy umiesz to powiedzieć po angielsku, w ten sposób praktykując prawdziwe użycie języka.

KURS 700 PRAKTYCZNYCH ZDAŃ W JĘZYKU ANGIELSKIM

Jest to jedyny dostępny kurs z takim zestawem materiałów, dzięki czemu skupiasz się w czasie jego trwania na ćwiczeniu tego co najważniejsze w mówieniu – tworzenia zdań

Efektem ćwiczenia zdań jest umiejętność posługiwania się zdaniami, a tym właśnie jest mówienie

Na każdym etapie tego kursu słyszysz, widzisz, czytasz, piszesz i mówisz zdania – krótkie, proste i użyteczne w rozmowie. W odróżnieniu od innych kursów, nie ćwiczysz zdań bezmyślnie, nie rozumiejąc, co naprawdę się w nich dzieje.

W tym kursie zdania, które opanujesz będą opierały się na Twoim całkowitym rozumieniu ich składni i słownictwa. Gwarantuje to szybki postęp w nauce języka. 

Ale to nie wszystko. 

 

Dzięki temu kursowi poznasz i zrozumiesz zupełnie nowy dla Ciebie sposób uczenia się języków obcych. Będziesz mógł efektywniej inwestować swój czas, dzięki czemu będziesz osiągał efekty, które wreszcie będą zgodne z Twoimi oczekiwaniami.

 

Mam dla Ciebie więcej dobrych wiadomości! Aż 3 bonusy do KURSU 700 PRAKTYCZNYCH ZDAŃ, dzięki którym jeszcze bardziej rozwiniesz swój angielski!

Zawartość kursu:

BONUSY:

Łączna wartość kursu: 531 zł
Łączna wartość bonusów: 249 zł
RAZEM: 780 zł

CENA DLA CIEBIE:
780  299 zł

PROMOCJA TRWA DO 29 CZERWCA!

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 371zł

Często zadawane pytania:

Przede wszystkim, jeśli ktoś mówi jakimkolwiek językiem, nie może być językowym antytalenciem.

Jeśli ktoś nauczył się polskiego, to tak samo jest w stanie nauczyć się dowolnego innego języka.

Problem z innymi kursami i metodami nauczania polega na tym, że nie skupiają się na tym, co jest esencją nauki języka – czyli na ćwiczeniu zdań. Ten kurs właśnie to robi – skupia się tylko i wyłącznie na ćwiczeniu tworzenia zdań, w myśl zasady: ćwicz dokładnie to, czego chcesz się nauczyć, bo nauczysz się dokładnie tego, co ćwiczysz. Ćwicząc tworzenie zdań, nauczysz się zdań, czyli nauczysz się mówić, bo mówienie polega właśnie na używaniu zdań.

Nie da się oszukać sposobu działania ludzkiego mózgu. Jeśli od urodzenia kodowana jest świadomość języka jako zdań, a nie pojedynczych słów, nie ma się co dziwić, że pamięć ludzka słabo koduje pojedyncze słowa. Słowa nie występują w języku pojedynczo, używane są w zdaniach, i ludzki mózg przetwarza język w zdaniach. Ucząc się zdań nie tylko będziesz pamiętał słowa, ale co najważniejsze, będziesz wiedział jak używać ich w zdaniach.

Zgadza się, 700 zdań to bardzo dużo, i to jest dobra wiadomość – oznacza to, że po ukończeniu kursu Twój angielski uzbroi się w 700 użytecznych zdań, z których będziesz mógł tworzyć nieskończoną ilość nowych.

Czas opanowania 700 zdań zależy od wielu czynników, każdy z nas uczy się w innym tempie i w nieco inny sposób. Niektórzy zapamiętują lepiej to co słyszą, inni lepiej zapamiętują to co czytają, a jeszcze inni zapamiętują to, co piszą lub powiedzą na głos. Kurs zawiera materiały dla wszystkich tych typów uczniów. Poświęcając 

Problem z prawidłowym powtarzaniem słów jest czymś zupełnie normalnym w nauce języka, szczególnie jeśli ktoś wymawia te słowa szybko, niewyraźnie i zlepia je z innymi słowami w zdaniu. Dlatego też do każdej lekcji kursu dostępne jest nagranie wszystkich zdań w bardzo wolnym tempie, gdzie każde słowo wymawiane jest powoli i bardzo wyraźnie, abyś mógł dokładnie usłyszeć wymowę i powtarzać słowa.

Ponadto to, każde z 700 zdań kursu usłyszysz aż w 4 różnych nagraniach. W każdym nagraniu słowa są wymawiane w różnym tempie, dzięki czemu zdąbędziesz dobre wyczucie wymowy.

Kurs docelowo jest dla osób na poziomie A2/B1, jednak dla osób na poziomie A1, przy odrobinie wytrwałości kurs ten przyspieszy przejście na kolejny poziom. Dla osób, które są na poziomie B2 kurs ten skonsoliduje ich wiedzę i uzupełni wiele luk, które zdarzają się nawet na tym poziomie.

Dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo.

Nie ma problemu – możesz napisać do mnie bezpośrednio na englishanew4u@gmail.com i zadać pytanie 🙂

Po opłaceniu zamówienia bezpośrednio na Twój mail, który podałeś w zamówieniu przyjdzie wiadomość z danymi do logowania. Tytuł maila to: Twoje konto zostało utworzone. W przypadku braku gotowego hasła możesz ustawić swoje hasło klikając w link podany w treści wiadomości. Dane do logowania są aktywne po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Od tego momentu możesz korzystać z kursu logując się na naszej platformie 🙂 Szczegółowa instrukcja znajduje się TUTAJ

Zdobądź dostęp do kursu 700 praktycznych zdań i wzbij w wakacje swój angielski na wyższy poziom!

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 371zł

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności i plików cookies. więcej informacji

Ta strona wykorzystuje pliki cookies jak każda inna strona. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności i plików cookies. Wchodząc na tę stronę wyrażasz zgodę na nie według Twojej przeglądarki. Możesz je w każdej chwili zmienić, a jeśli tego nie zrobisz przeglądanie strony nastąpi z wykorzystaniem tych plików.

Zamknij